Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan filip widze generuje ruch na forum uzywajac kilku loginow widze ze się zna na finansach pytanie mam 2 zlote chce mieć samochod który kosztuje 4 zlote ale wygeruje przychod 5 zloty rozumiem mam nie kupic bo nie mam tak panie filipie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka kwestii merytorycznych do @BudŻet... - deficyt budżetowy wyniesc ma w tym roku ok 173 mln a nie jakieś 900 mln ktore podajesz - Żuk prowadzi mocno inwestycyjny budżet żeby dać kopa miastu stąd zadłużenie które coniektorych przyprawia o palpitacje serca (popatrzcie na zadłużenie innych polskich miast...) efekty tego rozmachu inwestycyjnego zaczną być widoczne juz w najblizszych latach... - 8000 delegacji, 1200 pracowników, 4 lata co daje niecałe 2 delegacje rocznie na głowe... spora czesc to delegacje na szkolenia... - 1,1 mln na delegacje w tym ponad 600 tys to wydatki z kasy unijnej, a 75% delegacji zagranicznych pokrywają środki UE, wiec tymi delegacjami Żuk tak "koszmarnie" miasta nie zadłuża ;) idąc dalej przeciętnie każdy mieszkaniec Lublina wydaje na delegacje tych darmozjadów z UM aż 1,43 ROCZNIE !!! ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ruchem nie ma problemu za mnie się Andrzej nie podszyje akurat ... w kilku rzeczach Andrzej ma rację na przykład niedobór finansowy to jednak ok 900 milionów a nie zapisane w budżecie dzięki kreatywnej ksiegowości jako deficyt 173 mln sporo niedoboru jest ukrywane w ogólnie znane sposoby np w spółkach i spółkach córkach samo lotnisko to jakieś 300 mln  brakującej kasy... trudno nazwać np. budowę stadionu inwestycją mającą dać kopa miastu - chyba że kopa do trumny podobnie z remontem CK etc etc to generuje tylko kolejne straty i wymusza podwyżki podatków i opłat - np biletów MPK szkolenia? hmm znaczy delegacje bezproduktywne całkiem... ale myslę że nie szkolenia interesują Andrzeja tylko zwykłe biby na koszt lublinian... co do wpsywania funduszy UE do budżetu - to wszyscy wiemy że oznacza to konieczność ich zwrotu, prawda? prawda że wiemy o tym że to zakazane? Mieciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Filipowicz czy nie prawda jest ze zabiegales o stanowisko dyrektorskie w mopr jak pis w Lublinie miał cos do powiedzenia ?   czy nie prawda jest ze stowarzyszenie dobrego pasterza którego jest pan członkiem w ramach komisji medilanej dostalo z mopr dotacje ?   czy nie prawda jest ze ostatnio na sesji trzymal pan z mloda pania suchanowska transparent mowia zle o zuku a w tym czasie starsza pani suchanowska mowila o braku podwyżek w mpk ?   czy transparenty polityczne proszę pana nie sa to czyny polityczne ?   cyniku jeden lgaczu jeden i tak będziesz placil kare na hospicjum nie bawem za kłamstwa zobaczymy czy wtedy pomoze tobie suchanowska
PR Urzędu Miasta powala normalnie... chyba każdy mieszkaniec miasta chciałby by Żuk traktował go tak jak w tym wypadku Filipowicza... że przez wynajętego pośrednika  nie zmienia faktu panie Krzysztofie Żuk że widać tu pańskie zlecenie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka kwestii merytorycznych do @BudŻet... - deficyt budżetowy wyniesc ma w tym roku ok 173 mln a nie jakieś 900 mln ktore podajesz - Żuk prowadzi mocno inwestycyjny budżet żeby dać kopa miastu stąd zadłużenie które coniektorych przyprawia o palpitacje serca (popatrzcie na zadłużenie innych polskich miast...) efekty tego rozmachu inwestycyjnego zaczną być widoczne juz w najblizszych latach... - 8000 delegacji, 1200 pracowników, 4 lata co daje niecałe 2 delegacje rocznie na głowe... spora czesc to delegacje na szkolenia... - 1,1 mln na delegacje w tym ponad 600 tys to wydatki z kasy unijnej, a 75% delegacji zagranicznych pokrywają środki UE, wiec tymi delegacjami Żuk tak "koszmarnie" miasta nie zadłuża ;) idąc dalej przeciętnie każdy mieszkaniec Lublina wydaje na delegacje tych darmozjadów z UM aż 1,43 ROCZNIE !!! ;)
Oj naiwny, naiwny, naiwny.   Czy myślisz, że ten krzyk i arogancja coś zmieni?   Zachowujesz się nieelegancko, bo po pierwsze próbujesz ograniczać innym prawa obywatelskie do zadawania pytań, a po drugie stosujesz tanią demagogię.   Podany przeze mnie skumulowany niedobór finansowy miasta Lublin na poziomie ponad 900 milionów złotych pochodzi ze sprawozdania finansowego prezydenta miasta Lublin za 2013 rok i został powiększony tylko niedoborem za ostatnie pół roku.   Następnym razem sugeruję zapoznać się z dokumentami źródłowymi, które i tak niosą na sobie znamię kreatywnej księgowości...   Co do kwestii związanej z wyjazdami służbowymi, to proszę nie szafować żadnymi danymi do czasu kiedy stosowna informacja nie zostanie udostępniona.   Na resztę trzeba spuścić kurtynę milczenia, bo takimi wyliczeniami można usprawiedliwić wszystko - poza oczywiście osadzonym w więzieniu schizofreniku, który zapomniał zapłacić za wafelek o wartości 0,99 złotych brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan filip widze generuje ruch na forum uzywajac kilku loginow widze ze się zna na finansach pytanie mam 2 zlote chce mieć samochod który kosztuje 4 zlote ale wygeruje przychod 5 zloty rozumiem mam nie kupic bo nie mam tak panie filipie ?
Tak, jak chcesz to się jeszcze przyznam do wszystkich wpisów - poza oczywiście twoim, który jest wyrazem zwykłej arogancji i całkowitego braku kultury.   Rób człowieku ze swoim życiem co chcesz ale nie wtrącaj się w życie innych. Każdy ma prawo pytać - nikt nie ma prawa oceniać pytającego za zasadność i celowość stawianych pytań.   Jeżeli nie rozumiesz tego w kategoriach kultury osobistej i współżycia społecznego, to zapoznaj się z art. 61 Konstytucji, z której oczywiście korzystać nie musisz ale masz obowiązek jej zapisy przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? O pytania podpisane własnym imieniem i nazwiskiem czy brak stosownej odpowiedzi? Wniosek z twej wypowiedzi jeden: ludność Lublina cierpi męczeńsko za tę 1200-osobową zgraję  która zrzera im pensje bo nic tylko jeździ, zjada i pije i jeszcze bezczelnie płaci za to kartami... Co niektórzy tu urzedujący popadają w skrajności i nic poza tym.. Wiedz, że ubliżasz ludziom (zanm takich), ktorzy skończyli studia, przyszli z ulicy, wygrali konkurs i pracują za 2 tys. brutto a ty i tobie podobni mieszacie ich z błotem i wyzywacie od złodzieji... Taki z Ciebie orędownik sprawiedliwości?   Proszę nie przypisywać mi żadnych związków politycznych i to ukrywając swoje dane.   Proszę nie ingerować w moje prywatne bądź służbowe znajomości i działania.   Ludzie, na Boga czy wy nie macie swoich własnych spraw tylko zajmujecie się plotami i kolportujecie je na dodatek jak zwykli tchórze?   Takie zachowanie można porównać tylko z metodami SB - tyle, że tamci robili to profesjonalnie, a jak najgorsi dyletanci i manipulatorzy.   Tak poza tym nikogo o nic nie oskarżam, a jedynie formułuję opinie o niektórych działaniach osób publicznych czy urzędu jako całości, który przypominam, że jest tylko i wyłącznie administratorem naszego codziennego życia.   Nie moją winą jest, że najwyżsi urzędnicy Urzędu Miasta Lublin wysyłali prywatne wiadomości tekstowe o podwyższonej płatności(SMS Premium) z telefonów służbowych na prywatny plebiscyt, w którym jednym z nominowanych był ich przełożony.   Nie moją winą jest, że za 1/3 wartości jednej takiej tekstowej wiadomości osoba chora na schizofrenię i ubezwłasnowolniona prawnie poszła do więzienia, a zdrowi na umyśle i prawnie umocowani urzędnicy podejmują decyzje dotyczące życia wszystkich mieszkańców Gminy Lublin.   To wy macie problem, a nie ja czy rzeczony schizofrenik - sam przecież wiesz dlaczego.   Nie masz prawa pytać dlaczego występuję z takim, a nie innym pytaniem na wniosek - ja mam prawo dobrowolnie ujawnić swoje pobudki, którymi w przypadku wyjazdów służbowych było odkrycie, że przez 3 lata nikt nie kontrolował(?) zakresów wydatków i "bilingów" z telefonów, za które płacą podatnicy. Gdyby i tu powstały jakieś wątpliwości, to z "wyłuskaniem" SMS Premium nie ma najmniejszego nawet problemu, bo nie są wartością dodaną do planów taryfowych i podlegają szczególnemu wyróżnieniu.   Tak poza tym, to masz coś na sumieniu, że atakujesz i próbujesz dezawuować obywatelskie działania, które powinni podejmować miejscy radni, bo za każdy miesiąc biorą nieopodatkowane diety o równowartości dwóch najniższych płac w kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju Każdy ma cie prawo krytykować jak chce nie ściemniaj że nie ma prawa bo wychodzisz na buca i nic ponad to nie osiągasz   "Ludzie, na Boga czy wy nie macie swoich własnych spraw tylko zajmujecie się plotami i kolportujecie je na dodatek jak zwykli tchórze?" wiesz zaczynam myśleć że się naprawdę sprzedałeś i celowo ośmieszasz uzyskiwanie informacji publicznej bo to jedynie robisz człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...